Bekendmaking indeling competitie en beker

DSC_2364

05 Jul Bekendmaking indeling competitie en beker

Het nieuwe seizoen nadert met rasse schreden. Voor velen de vraag wie de tegenstanders worden het komende seizoen. Op dit moment is de KNVB hard bezig de indelingen gereed te maken. Hierbij houden ze naar eigen zeggen rekening met de reisafstanden, maar we zijn wat sceptisch na afgelopen seizoen gezien de 1.200 reiskilometers van het eerste elftal. Wel is door Z.E.C. een aanvraag gedaan voor indeling in een Groningse klasse. Gelet op de degradatie van Stedum en GEO verwachten we dat dit geen probleem wordt. Enfin, op vrijdag 13 juli zal de KNVB de competitie-indelingen voor de A- en B-categorie (1e, 2e elftal en futsal) bekend maken. Twee weken later, op 27 juli, worden de bekerindelingen voor de A- en B-categorie bekend gemaakt. Een dag later wordt vervolgens de nummering van de bekercompetitie gepubliceerd en op 10 augustus het definitieve bekerprogramma. Op 17 augustus maakt de KNVB vervolgens het programma voor de competitie bekend, welke in het weekend van 22 september aanvangt. De drie weekenden ervoor worden de bekerwedstrijden gespeeld. De indelingen en programma’s van de jeugd volgen later.