Z.E.C. bereidt zich voor op de toekomst

DSC00903

28 Mei Z.E.C. bereidt zich voor op de toekomst

Z.E.C. is al jaren een veelbesproken vereniging die weliswaar zijn ups and downs heeft gekend. Doch is Z.E.C, door inzet van bestuur, vrijwilligers, leden en niet in de laatste plaats de spelers en sponsoren, steeds een vereniging is die vooruit wil, sterker, bestaansrecht wil afdwingen om de komende jaren een toonaangevende vereniging worden. Dit alles heeft geresulteerd in een vijfjarenplan, een plan waarin Z.E.C. laat zien er te staan, op sportief niveau als ook zijnde een vereniging waar iedereen zich welkom en thuis voelt, zowel jong als oud. Immers is plezier in het spelletje of werkzaamheden is prioriteit nummer één, wat geldt voor een ieder die zijn haar steentje op welke manier dan ook bijdraagt. Inmiddels is in de persoon van Bert van der Meer een nieuwe trainer gevonden voor komend seizoen. Hij onderschrijft de visie van de vereniging en is voornemens de komende jaren als trainer aan te blijven bij Z.E.C. om zo zijn steentje bij te dragen in de verwezenlijking van het vijfjarenplan. Een plan wat zich strekt van gezamenlijke tenues tot aan de vuilnisbakken rondom het veld. Buiten de aanstelling van de nieuwe trainer zal ook Jan Posthumus een rol vervullen als assistent/keepertrainer, Robert Pieterman zal de taak als vaste vlaggenist op zich nemen en Bert Mos zal vanaf komend seizoen naast trainer Bert plaatsnemen op de bank als leider.

Door de visie van Z.E.C. hebben zich inmiddels meer dan 10 spelers aangemeld, spelers die de visie volledig onderschrijven en daar oor te willen gaan. Dit laatste heeft geresulteerd dat het bestuur van Z.E.C. besloten heeft om het seizoen 2018-2019 te starten met minimaal twee seniorenteams, waarbij met een knipoog  gekeken wordt nog naar de mogelijkheid van een derde seniorenteam, aangezien één van de doelstellingen dat alle spelers moeten kunnen spelen. Z.E.C. is er met een juiste uitvoering van de plannen van overtuigd de komende jaren toonaangevend te kunnen  zijn waarin prestatie niet altijd op de eerste plaats hoeft te komen.