Z.E.C. heeft volgend seizoen weer een tweede elftal!

DSC00903

28 Mei Z.E.C. heeft volgend seizoen weer een tweede elftal!

Door de aanmelding van een groot aantal nieuwe leden heeft het bestuur zich genoodzaakt gevoeld voor komend seizoen -overigens met een grote glimlach- een tweede elftal in te schrijven voor de beker en de reservecompetitie. Dit betekent de  terugkomst van het tweede elftal na slechts een jaar afwezigheid en een grote stap voor de toekomst van de vereniging. Het tweede elftal zal qua spelers overigens weinig meer lijken op het vorige elftal maar bestaan een uit hoop nieuwe spelers, waarvan een deel al wel eerder voor Z.E.C. uitkwam. Het bestuur verwacht hiermee een competitief team in de competitie te kunnen zetten, waarvan met name de jongere spelers niveautechnisch moeiteloos zouden moeten kunnen aansluiten bij het eerste elftal indien nodig. Daarnaast zal het 35+ team ook volgend jaar weer meedoen aan de competitie met nagenoeg hetzelfde team als afgelopen seizoen en beschikt de vereniging evenals afgelopen seizoen ook weer over een futsalteam op seniorenniveau.